Haber Detayı
14 Kasım 2021 - Pazar 19:41 Bu haber 172 kez okundu
 
Erdoğan, Akşener'e "Ahlak yoksunu" dedi
Erdoğan, Akşener'e de tepki göstererek, "Sen bir partinin lideri olarak, bayansın bayan. Meclis'te o nasıl bir küfürdür? Ahlak yoksunu. Nasıl sen böyle bir küfrü yaparsın?" ifadelerini kullandı.
SİYASİ PARTİLER Haberi
Erdoğan, Akşener'e

Erdoğan eleştirirken hakaret etti..

Cumhurbaşkanı Erdoğan muhalefetin erken seçim çağrılarına "Kalkıyorlar erken seçim erken seçim. Sizden bir şey olmaz." şeklinde cevap verdi. Erdoğan, Akşener'e de tepki göstererek, "Sen bir partinin lideri olarak, bayansın bayan. Meclis'te o nasıl bir küfürdür? Ahlak yoksunu. Nasıl sen böyle bir küfrü yaparsın?" ifadelerini kullandı.

Sokağa çıkmaz hale gelecek

Şehit yakınına küfür etmeyi olgunlukla karşılayanlar sokağa çıkmaz hale gelecek. Şehitlerimize saygısızlığı yapanı dokunulmazlığını kaldırmak üzere fezlekeyi Meclis'e gönderdik. Eğer taktiğiniz kavgada yumruk sayılmaz diye millete savurmaksa o yumrukları millete değil gelin gücünüz yetiyorsa bize sallayın.

Akşener'e: Ahlak yoksunu

Sen bir partinin lideri olarak, bayansın bayan. Meclis'te o nasıl bir küfürdür? Ahlak yoksunu. Nasıl sen böyle bir küfrü yaparsın? Bir kadın olarak, bir bayan olarak sen bunu nasıl söylersin?"

Kaynak: Editör:
Etiketler: Erdoğan,, Akşener'e, "Ahlak, yoksunu", dedi,
Yorumlar
Haber Yazılımı