Haber Detayı
22 Kasım 2021 - Pazartesi 12:39 Bu haber 200 kez okundu
 
ASAR ” HİZMET ETMEK İÇİN BU YOLA ÇIKTIK”
Antalya Börekçiler Yufkacılar ve Kadayıfçılar Etli Pideciler Kafeteryacılar Kafe Barlar Esnaf Odası Başkan Adayı Adnan Asar, seçime sayılı günler kala esnafları ziyaret edip destek istiyor. Esnafın yoğun ilgi ve sevgi gösterdiği Asar, projelerini kısa süre tüm esnaflara anlatacaklarını söyledi.
SİYASET Haberi
ASAR ” HİZMET ETMEK İÇİN BU YOLA ÇIKTIK”

Asar, kendisi ve ekibinin aynı zorlukları yaşadıkları esnafların sorunlarını çözmek ve yeni kalıcı projelere imza atmak için aday olduklarını ifade ettiği açıklamasında; “ bizler makam için değil, hizmet için bu yola çıktık. Hizmet vermek ve projelerimizi yaşama geçirmek için çıktığımız bu yolda esnaf kardeşlerimizin bizlere gereken desteği vereceğine yürekten inanıyorum. Ortak akılla, bu güne kadar çözülemeyen sorunları çözeceğiz” dedi.

Seçim yarışının bir kavga olmadığının da altını çizen Asar, “biz birilerini karalayarak bir yerlere gelmek çabası içinde asla olmayacağız. Sadece yapılamayanları eleştiriyor ve bizim daha geniş ufkumuz olduğunu iddia ediyoruz” diyerek sürdüğünü konuşmasında kısa süre sonra projelerini açıklayacaklarının altını çizdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ASAR, ”, HİZMET, ETMEK, İÇİN, BU, YOLA, ÇIKTIK”,
Yorumlar
Haber Yazılımı